Ігор Йосипович зробив цей чудовий будиночок для домашніх тварин, звичайно, зовсім не підгадуючи до такої дати. Але тим, кому доведеться в ньому жити - буде комфортно і затишно.
Вітаю зі святом!
Ігор Йосипович зробив цей чудовий будиночок для домашніх тварин, звичайно, зовсім не підгадуючи до такої дати. Але тим, кому доведеться в ньому жити - буде комфортно і затишно.
Вітаю зі святом!
За останніх кілька днів я провела невеличке опитування "Чи знайома вам Історія України від діда Свирида?" Із шести опитаних чув про такого автора - один.
Отже, любі читачі, якщо ви належите до більшості, вам сюди :)
Мушу попередити, один клік - і ви закохані в діда Свирида, в його (тобто нашу:) Історію України.
А далі на вас чекає дуже важкий вибір: електронний і аудіоформат книги, який завжди з вами або паперовий із автографом автора.
Колись давно на питання "Що новенького в АІСТиній бібліотеці?" я навчилася відповідати: "А ви вже все стареньке перечитали?"
Певно, моя рубрика "Білі плями в українському книжковому просторі" виросла з цього запитання.
Вивчаю сучасну українську літературу для дітей, але ж ми добре не знаємо ту, на якій виросли батьки наших теперішних учнів.
От, наприклад, спробуйте знайти в Інтернеті інформацію про Емілію Саталкіну. Я знайшла її вірша у 2 частині підручника О.Я.Савченко "Читанка" для 4 класу за 2004 рік.
Якась же була причина такого мовчання.
44-та окрема артилерійська бригада імені гетьмана Данила Апостола
В АІСтиній бібліотеці є досить непогана підбірка на морську тематику, і вона чекає на свого читача. Сьогодні приплюсую туди дитячу - на 4 маленькі оповідання - книжечку Петра Кравчука "Баклан". Видана у 1982 році київським видавництвом "Веселка", вона розповідає про будні рибалок.
Двічі моє серце стислося.
Вперше - коли мова зайшла про собаченя на ім'я Баклан. Його, героя однойменного оповідання, матроси знайшли на південному базарі у Миколаєві, де стояло на ремонті їхнє судно.
Вдруге - коли перечитувала оповідання "Небезпечний улов", в якому рибалки виловили не страшних звірів. Їхній улов був небезпечніший за барракуду, акулу чи отруйну мурену. На палубі лежала обросла баговинням, замшіла торпеда часів війни.
Задумувався цей проект у рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотекарів, але обмежуватися у часі не будемо.
Від сьогодні перейменуємо його у "Славні імена ЗСУ"
Почесні найменування - це нагорода для військових підрозділів і присвоюються Указами Президента України та свідчать про доблесть та хоробрість її солдатів.
Їх мета - відновлення історичних традицій національного війська.
Для українців звучать як музика назви військових бригад сил ЗСУ
На цей момент є 10 випусків, а попереду багато планів і ідей.
Зокрема, підготувати низку інтерактивних ігор на кшталт такої: